Test obciążeń geopatycznychBardzo często przyczyną zaburzeń funkcjonalnych i metabolicznych organizmu jest wpływ różnego rodzaju promieniowania. Promieniowania geopatyczne są naturalnymi promieniowaniami struktur ziemskich, takich jak cieki wodne, uskoki geologiczne i inne. Promieniowanie elektromagnetyczne jest z kolei skutkiem cywilizacji stworzonej przez człowieka.
Wywołują je urządzenia elektryczne(telewizory,telefony komórkowe, radia itd.) i konstrukcje przewodzące prąd,zwłaszcza słupy wysokiego napięcia. Badania wykazują, że i jedne i drugie są szkodliwe dla człowieka. Wytrącają organizm z równowagi i osłabiają sprawność układu immunologicznego.

Problem pojawia się wtedy, jeśli obszar promieniowania znajduje się w miejscu pracy lub w domu, zwłaszcza w miejscu spania. W śnie jesteśmy najbardziej podatni na ich działanie. Ustawienie łóżka na żyle wodnej może stać się jedną z głównych przyczyn wielu problemów zdrowotnych.

Pacjenci obciążeni geopatycznie skarżą się między innymi na chroniczne bóle głowy, ciągłe zmęczenie, brak energii, nieodświeżające sny, dolegliwości reumatyczne. Wpływy geopatyczne osłabiają układ immunologiczny a także  mogą stać się bezpośrednio przyczyną wielu innych chorób, np. alergii.
Promieniowanie geopatyczne nie musi być bezpośrednią przyczyną choroby, ale na pewno jest obciążeniem dla organizmu, który zamiast wykorzystać siły na wyzdrowienie organizmu, marnuje je na odpieranie szkodliwego promieniowania.

Jeśli cierpisz na chroniczne problemy ze zdrowiem, warto zrobić test na obciążenie geopatyczne i elektrosmogiem.  Prowadzimy także terapię neutralizującą te obciążenia.

Barbiturany
Local Anesthesia
Elektrosmog
Promieniowanie ziemskie
Formaldehyd
Fale radiowe
Grzybobójcza chemia
Hexachlorbenzene
Isektycydy
Cortisone
Włókno mineralne
Azotany
Ozon
Biphenyl
Polyartritis
Promieniowanie stacji radiowej
Radioaktywność
Promieniowanie X
UV promieniowanie
Smog
Generalne znieczulenie
Prąd Środziemnomorski