terapie_zdrowotneTerapie Wspomagające Leczenie Chorób Przewlekłych

 

Choroby przewlekłe takie jak cukrzyca, astma, choroby wrzodowe żołądka czy dwunastnicy oraz wszelkiego pochodzenia stany zapalne z którymi nasz organizm przez lata się zmaga. A także leczenie, często długotrwałe w znaczny sposób obciążają narządy i układy naszego organizmu.
Z pomocą przychodzą terapie wspomagające przy użyciu nowoczesnego aparatu Bicom Optima. Zadaniem ich jest usprawnienie i znormalizowanie pracy organizmu na poziomie komórkowym, czyli wpłynięcie na prawidłowe funkcjonowanie tkanek, narządów i układów.

Po szczegółowym wywiadzie z pacjentem, ustalany jest indywidualny harmonogram terapii.
Cykl terapeutyczny obejmuje 7-10 zabiegów, a częstotliwość wykonywania zabiegów dobierana jest odpowiednio do stanu pacjenta. Przy stanach ostrych terapia odbywa się co 2-3 dni, przy stanach chronicznych raz w tygodniu. Po zakończonym cyklu terapii zalecane jest wykonanie terapii podtrzymującej 1-2 razy w miesiącu.

Nowością jest zastosowanie po terapii Bicom Chipa, którego zadaniem jest przedłużenie czasu działania terapii. Zapisywany jest na nim magnetyczny wzór częstotliwości (BMF) oraz dynamiczny pakiet mikroimpulsów (DMI). Plaster z chipem pacjent ma przyklejony do ciała, a zapisany na nim wzór częstotliwości użytych podczas terapii, oddziałuje na organizm nawet trzy tygodnie po jej zakończeniu. Jest on bardzo łatwy w użyciu, zaraz po terapii przyklejamy go w miejsce dolegliwości.