terapia_boleriozyTerapia usuwania boreliozy

ma za zadanie zniszczyć bakterie oraz pobudzić organizm do zwalczenia tych form borelii, które „umykają” działaniu antybiotyków. Decydując się na terapię trzeba być przygotowanym na 10-15 zabiegów wykonywanych w ciągu 4-6 tygodni. Przy niektórych, opornych typach bakterii borelia liczba koniecznych zabiegów musi być zwiększona, czego nie da się przewidzieć na początku terapii a dopiero przy wykonaniu testu sprawdzającego. Wszystko zależy od głębokości i stopnia rozsiania choroby, liczby i umiejscowienia przetrwalnikowych cyst a także od współistnienia w organizmie innych patogenów i toksyn.
W większości przypadków pierwsze efekty terapii widoczne są już po 3-5 zabiegu,ustępuje ból, wraca ruchomość kończyn, znika obrzęk i schodzi gorączka. Pomimo widocznej poprawy nie należy przerywać terapii gdyż będzie ona nieskuteczna a efekty krótkotrwałe.

Terapia biorezonansem to alternatywna i bardzo skuteczna terapia lekoopornej, przewlekłej boreliozy. Medycyna konwencjonalna jest zwykle bezsilna, borelioza jest nieskutecznie leczona antybiotykami. Dla wzmocnienia skuteczności terapii przed jej rozpoczęciem,w trakcie i po należy przyjmować odpowiednie suplementy diety dobrane przez naszego terapeutę.