rzucanie_paleniaJak szybko rzucić palenie?

O szkodliwości palenia nikotyny nikogo nie trzeba uświadamiać, o tym co ten paskudny nałóg robi z naszym organizmem wiedzą nawet dzieci…Palenie warto rzucić w każdym wieku i w każdym czasie!

Przedstawiamy Państwu jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania głodu nikotynowego co pomaga w rzucaniu palenia przy użyciu najnowszego aparatu biorezonansowego Bicom Optima!

Bez łykania tabletek, bez klejenia plastrów, gum do żucia i igieł akupunkturowych już po jednej 20-40 minutowej sesji terapeutycznej przestaje się odczuwać potrzebę palenia.

Jak wygląda biorezonansowa terapia antynikotynowa na Bicom Optima?

Przed przystąpieniem do zabiegu, pacjent wypala ostatniego papierosa, jego niedopałek umieszcza się w elektrodzie kubkowej podłączonej do apataru Bicom Optima, a następnie za pomocą pozostałych elektrod podłącza się pacjenta.
Po włączeniu odpowiedniego programu w aparacie zachodzi reakcja mająca na celu wyciszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin.
Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się następnego dnia rano.
Zabieg ten powoduje detoks całego organizmu. Proces oczyszczania przechodzi przez nerki, jelita i skórę…

Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy wzmożoną senność i potliwość co jest spowodowane wydalaniem toksyn a także możliwe jest delikatne osłabienie i rozdrażnienie.

Zalecane jest aby po zabiegu, w ciągu kilku godzin wypić około 1,5-2 litrów wody , aby ułatwić proces wydalania toksyn. A także zalecane są częstsze kąpiele. Przez dobę po zabiegu należy unikać kawy, czarnej herbaty, napojów energetyzujących i alkoholu.

Pamiętajmy, że bez odrobiny woli rzucenia palenia , nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu!

Terapię antynikotynową należy traktować jako formę pomocy w rzucaniu nałogu palenia, która wyeliminuje bezterminowo głód nikotynowy, ale nie wyeliminuje zachowań odruchowych, które są reakcjami osób palących.

Najważniejszym więc zadaniem po terapii, przy nieobecności głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa. Pierwszy wypalony papieros, choć nie smakuje, powoduje pojawienie się głodu na nowo, a więc niweczy skutki leczenie.
W takiej sytuacji wizytę należy powtórzyć.

Jak rzucić palenie i nie przytyć?

Osoby, które po zaprzestaniu palenia są zaniepokojone możliwością przybrania masy ciała, mogą poddać się zabiegowi zmniejszającymi łaknienie na wybrane produkty.

 

Paląc jedną paczkę papierosów dziennie o wartości około 12 zł możesz stracić:
1 dzień 12 zł
1 miesiąc 360 zł
1 rok 4 380zł
10 lat 43 800zł
20 lat 87 600zł