Problemy z zajściem w ciążę

Problemy z zajściem w ciążę

Problem z bezpłodnością.

Problem bezpłodności w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób. Pary niemogące doświadczyć cudu narodzin własnego i często bardzo długo wyczekiwanego dziecka gotowe są na wiele wyrzeczeń. W wielu przypadkach droga do upragnionego szczęścia jest długa i kręta. Wiele bolesnych zabiegów, długotrwałe i drogie leczenie nie zawsze przynosi skutek i pozostajemy z pytaniem „dlaczego?” Tymczasem po wykluczeniu wszystkich przeszkód biologicznych tj. niedrożne jajowody, endometrioza, torbiele, pozostają nam do zastanowienia kwestie równie istotne, ale często przez lekarzy medycyny konwencjonalnej bagatelizowane.
Są nimi:

Obciążenia organizmu patogenami pasożytów, bakterii, grzybów i wirusów!

Testy laboratoryjne bardzo rzadko są w stanie wykryć czy nasz organizm jest obciążony. Badania w kierunku obecności pasożytów są skuteczne jedynie kilku procentach, często wynik jest fałszywie negatywny.
Podobne problemy dotyczą diagnozowania bakterii czy wirusów odpowiedzialnych za częste poronienia czy uszkodzenia płodu takie jak Chlamydia Trachomatis, Toxoplazmoza, Cytomegalia,  Rzęsistek Pochwowy ( zajmujący prostatę i pęcherzyki nasienne, znacznie obniżając jakość spermy) lub rzeżączka.

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt patogenów (pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów), które jesteśmy w stanie zbadać i określić czy obciążają one organizm pacjenta, a w efekcie powodują bezpłodność. Wykryte obciążenia mogą być skutecznie usuwane w trakcie serii zabiegów biorezonansowych z pełną skutecznością! Wykonanie testów zalecane jest oboju partnerom.

Po wykonaniu testów sprawdzających obciążenia naszego organizmu kolejnym istotnym krokiem jest sprawdzenie przy użyciu aparatu Bicom Optima reakcji naszego układu immunologicznego na partnera. Może wydawać się to niewiarygodnym stwierdzeniem, ale często jest tak, że organizm partnera działa na organizm partnerki jak alergen. W takich przypadkach wykonywane są odpowiednie terapie, 3 wizyty w odstępach kilkudniowych i szanse na prawidłową ciążę zwiększają się.

Dieta!

Codziennie spożywany przez nas pokarm, którego nie toleruje nasz organizm. Układ immunologiczny, który powinien zająć się obroną lub niszczeniem wirusów, grzybów, bakterii czy pasożytów, skupia całą swoją uwagę i siłę na walkę z cząsteczką niestrawionego pokarmu. To swoiste odwrócenie uwagi limfocytów od ich podstawowego zadania, prowadzi w konsekwencji do licznych zaburzeń na poziomie komórkowym co może powodować niepłodność. Równowaga całego organizmu zostaje zaburzona, zaburzona zostaje praca układu hormonalnego powodującego niepłodność jest często negatywnym skutkiem chronicznego stanu zapalnego.
Dlatego proponujemy Państwu wykonanie jako jednego z kilku badań wykonanie testu nietolerancji pokarmowej. Już w trakcie badania będą znane wyniki pokazujące jakie pokarmy nie są tolerowane przez nasz organizm.

Umów się na wizytę