Czy nie zastanawia Cię, dlaczego pomimo ogromnego postępu naukowego coraz więcej ludzi cierpi na alergie i choroby przewlekłe?

Chorują nie tylko dorośli i starsi, ale również dzieci.
Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie i zapobiegać zachorowaniom, powstała nowa metoda
biorezonansu dla diagnozowania i terapii niebezpiecznych alergii chorób przewlekłych.
Terapia biorezonansowa uwzględnia homeopatię i akupunkturę oraz uznaje leczenie
holistyczne i nadal uważana jest za metodę niekonwencjonalną.
Pragniemy wspierać lekarzy oraz metody naturalnego leczenia, uwalniając chorych nie tylko od uciążliwych objawów zachorowania, lecz całkowicie usuwając ich dolegliwości bez żadnych skutków ubocznych.
Zapoznając się z treścią następnych zakładek na naszej stronie, na podstawie symptomów
nareszcie dowiesz się, które niezdiagnozowane choroby Ci dokuczają. W kolejnych działach
przybliżymy informacje na temat podstawowych przyczyn chorób przewlekłych oraz metodę
diagnozowania biorezonansowego.

Metoda biorezonansu. Co to jest?

Biorezonans jest specjalistyczną metodą diagnostyki i terapii, która zapoczątkowała zupełnie
nowe podejście do medycyny. Zasady obowiązujące w metodzie biorezonansowej potwierdzają najnowsze wyniki badań w dziedzinie biofizyki i mechaniki kwantowej, choć dotychczas były one pomijane w medycynie konwencjonalnej.
Biorezonans potrafi wykryć nawet ukryte przyczyny choroby i przeprowadzić delikatną formę bez lekowej kuracji leczniczej.

Biorezonansowe (BRT) testowanie alergenów jest w pełni uznawane przez Światową Organizację Zdrowia WHO – jako medycyna naturalna, a wyniki są na Zachodzie Europy honorowane na równi z testami skórnym, płatkowym lub z krwi.

Zakres testów BRT jest jednak znacznie szerszy, gdyż sprawdzeniu możemy poddać praktycznie wszystko co spożywamy, używamy lub Nas otacza.

 

Dostatek

dobrobtyŻyjemy w dostatku i przepychu. Wspomagają nas nowe technologie, szybkie środki transportu i komunikacji. Żyjemy wśród niezliczonej ilości substancji chemicznych, które są częścią naszej codzienności: spożywamy je, dotykamy i wdychamy. Żyjemy o wiele szybciej i łatwiej niż nasi przodkowie, jednak wraz z rozwojem postępu cywilizacyjnego płacimy za niego coraz wyższą cenę.

 

 

Czynniki zewnętrzne

Ludzie nowożytni narażeni są na szereg różnych stresów. Dodatki chemiczne w naszej
żywności i wodzie pitnej, toksyny środowiskowe, duże natężenie promieniowania, stosowanie leków w hodowli zwierząt przyczyniają się do nasilenia fizycznego i psychicznego stresu.
Zaburzenia te mogą mieć bardzo zły wpływ na zdrowie ludzi. U niektórych występują zaburzenia w samopoczuciu, przewlekłe zmęczenie lub poważne dolegliwości fizyczne.
Zwróćmy uwagę, że pacjenci z takimi samymi symptomami zachorowania, mogą cierpieć na zupełnie inne choroby i z zupełnie innych przyczyn, które należy wyeliminować celem uleczenia. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod leczenia, biorezonans pozwala dotrzeć do źródła choroby badając pacjenta indywidualnie i całościowo.

Samouzdrawianie

stresOrganizm człowieka z natury ma duże zdolności samouzdrawiające. Człowiek posiada fenomenalny system regulacyjny, który pomaga odnawiać równowagę raz za razem w odpowiedzi na nietypowe, szkodliwe wpływy oddziałujące na organizm.
Jednakże liczne przewlekłe formy stresu skutkują przeciążeniem zdolności samouzdrawiania organizmu. Jeśli człowiek doświadcza zbyt wielu stresów lub stresów przewlekłych może to utrudnić lub nawet zablokować zdolności regulacyjne organizmu jak i umiejętności samouzdrawiania.

 

Nowe technologie

TechnologiaW dzisiejszych czasach możemy przesyłać obrazy przez eter i rozmawiać z ludźmi
oddalonymi o tysiące kilometrów. W innych dziedzinach również widzimy szybki postęp
technologiczny. Badania w dziedzinie mechaniki kwantowej i biochemii otworzyły wcześniej niewyobrażalne możliwości właśnie te badania pomagają wyjaśnić podstawy zasad metody biorezonansu.

 

Emisja energii

Materia promieniuje energiąMateria to skompresowana energia, która również emituje energię. Każda substancja a więc też każda komórka, każda część ciała, ale również wirusy, bakterie, pyłki, pasożyty, grzyby itp. Emitują energię. Każdy rodzaj energii ma wysoce zróżnicowaną, typową dla siebie długość lub częstotliwość fali. Parametry te nazywane są też wzorcem częstotliwości.

 

 

 

Komunikacja komórek

komunikacja komórekNasze życie pełne informacji i komunikowania, uświadamia nam fakt, że organizm może
funkcjonować i regulować się właśnie dzięki komunikacji i przepływowi informacji, który
odbywa się pomiędzy różnymi komórkami w ciele. Udowodniono, że komórki komunikują się ze sobą “błyskami światła”. Udostępniają sobie informacje używając określonych częstotliwości.
W zdrowym ciele przepływ takich informacji odbywa się bezproblemowo. Każda komórka i część ciała wypełnia swoje zadanie prawidłowo.

 

Zaburzenia

błedy komunikacji komórekKiedy szkodliwe substancje takie jak toksyny, wirusy, bakterie lub negatywne promieniowanie spowodowane stresem wpływa na organizm, komunikacja między komórkami jest utrudniona.
Zaburzenia komunikacji międzykomórkowej mogą powodować zmiany fizyczne w organizmie.
W przypadku ograniczonej komunikacji między komórkami, uniemożliwione jest ich właściwe funkcjonowanie. Skutki uboczne złej komunikacji międzykomórkowej ujawniają się w postaci zaburzeń dobrego samopoczucia, słabą wydajnością organizmu, przewlekłym zmęczeniem a nawet zmianami fizycznymi, którym towarzyszą poszczególne objawy.
W organizmie, w którym występuje osłabienie, czasem genetyczne będą pojawiać się jego symptomy.

 

Diagnoza

diagnozaDzięki urządzeniu Bicom Optima, substancje wywołujące stres i ich wpływ na pacjenta mogą zostać wykryte. Ta szybka i bezbolesna procedura pozwala ustalić co szkodzi danemu człowiekowi,
np. bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, alergeny, elektrosmog, itp).

 

 

Jak wyzdrowieć?

program leczenia 1Komunikacja między komórkami może wrócić do normy, a substancje wywołujące stres mogą być wykrywane i usuwane.

 

 

 

 

 

Program leczenia

program leczenia 21. Diagnoza
Poprzez specjalną, bezbolesną procedurę, terapeuta dowiaduje się czy istnieją jakieś
nietolerancje, czy niektóre organy są osłabione, czy jakieś toksyny mają wpływ na ciało. W ten sposób przyczyny złego samopoczucia mogą być bardzo szybko odkryte.
2. Terapia
W większości opracowywana jest indywidualna metoda leczenia oraz omawiane są możliwe środki uzupełniające.
Leczenie polega na umieszczeniu elektrod urządzenia Bicom Optima na pacjencie, który siedzi lub leży w wygodnej pozycji. Sesja trwa zazwyczaj od pięciu do trzydziestu minut, jest bezbolesna i przyjemna dla pacjenta.
Celem terapii jest przeciwdziałanie czynnikom powodującym choroby i zachęcenie komórek do komunikacji w organizmie.
Ilość zabiegów ustala się indywidualnie, gdyż zależy od wielu czynników. Pacjent powinien informować terapeutę o wszystkich zmianach w stanie zdrowia.

Wsparcie

Przez cały czas trwania terapii pacjent powinien codziennie wypijać półtora litra wody z niską zawartością minerałów. Tylko woda z niską zawartością minerałów może wyeliminować szkodliwe substancje uwolnione z organizmu podczas terapii, należy
pić wodę, aby pomóc w detoksykacji.
Należy unikać alkoholu i kawy przez co najmniej 6 godzin przed i po sesji. Podczas
trwania terapii nie zaleca się jedzenia wieprzowiny, ponieważ wywiera ona wpływ na układ limfatyczny.
Należy unikać również cukru, gdyż niszczy on bakterie jelitowe i jest zaangażowany w wiele chorób jelitowych.
Reakcją na terapię może być zmęczenie bezpośrednio po zabiegu, uderzenia gorąca lub
dreszcze lub zawroty głowy, ale reakcje te zazwyczaj mijają po krótkim czasie.

Koszty leczenia

koszty leczenia alergiiLiczba zabiegów zależy od różnych czynników, np. powagi choroby, stanu pacjenta itd. dlatego całkowity koszt terapii jest indywidualny. Jej cena zależy od ilości wykonanych zabiegów.

 

 

 

 

Jakie choroby?

Terapia biorezonansowa na aparacie Bicom Optima pozwala wspomagać ponad 480 jednostek chorobowych.

 

Umów się na wizytę